Havalimanı Transfer

HAVALİMANI TRANSFER


Havalimanından gitmek istediğiniz bir noktaya ulaşım sağlamak ya da, bulunduğunuz bir adresten havaalanına ulaşmak için şoförlü araçlarla sunulan profesyonel yolcu taşıma hizmetine havalimanı transferi denir.


Günümüzde havayolu firmalarının, hem kısa hem de uzun mesafeli uçuşlar için sundukları uygun fiyatlı rezervasyon olanakları sayesinde, uçakla seyahat edebilmek daha erişilebilir hale gelmiş ve havayolu taşımacılığı sektörüne büyük bir ivmeye kazandırmıştır. Uçakla seyahat edenlerin sayısındaki artışla birlikte, havalimanına gitmek isteyen kimseler ve uçağı havaalanına indikten sonra, yolculuklarına karayolundan devam etmesi gereken kişiler için, profesyonel havalimanı transferleri bir zorunluluk haline gelmiştir. Bu nedenle, son yıllarda havalimanı transferi sağlayan firmaların sayısında önemli bir artış gözlenirken, havaalanlarında yolcu taşıma hizmeti veren köklü firmalar da, artan rezervasyon taleplerine cevap verebilmek için, sahip oldukları araç filolarını yenileme ve genişletme yoluna gitmiştir.


Bir uçak yolculuğu yaparak tatile, bir yakınınızı ziyarete ya da şirketinizin düzenleyeceği toplantı, seminer, fuar ve kongre gibi etkinliklere katılmak üzere seyahat edecekseniz, uçağınız indikten sonra nihai adresinize ulaşabilmek için havalimanı transferine ihtiyaç duyabilirsiniz. Böyle bir durumda, uçuş programınızın netleşmesine müteakip internette bir araştırma yaparak, uçağınızın ineceği havalimanında hizmet veren transfer firmalarını bulabilir, size en uygun ulaşım seçenekleri konusunda bilgi alabilir ve hatta havaalanı transfer rezervasyonunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz.


Sizler BKD Rent
al'in avantajlı fiyatlarıyla özel ve ekonomik havalimanı transferi hizmetinden faydalanmak istiyorsanız  0850 340 12 53 numaraları çağrı merkezimizi arayabilir ya da ulaşımı kolay 5 satış ofisimizden birini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.


Whatsapp Telefon